UAB „Metidė“

UAB „Metidė“ įkurta 2010 m. Nors įmonė jauna, tačiau joje dirbantys specialistai turi sukaupę unikalų patyrimo ir kompetencijos derinį – vadovavimo Lietuvos įmonėms bei tarptautinių įmonių filialams Lietuvoje, dalyvavimo įmonių restruktūrizavimo bei sujungimo procesuose, projektų valdymo bei konsultavimo pasirenkant ir diegiant verslo valdymo sistemas (SAP, Microsoft Dynamics NAV, AX)  įvairaus profilio įmonėse.
Mes patariame kaip efektyviau organizuoti įmonių veiklą, padėti įmonei susivokti, kokie procesai yra svarbiausi, kurie iš jų yra labiausiai tobulintini, ir pasiūlyti konkrečius žingsnius procesams pagerinti. Visuomet ieškome geriausių sprendimų. Pasitelkiame ekspertus, turinčius specializuotos patirties reikiamoje srityje – logistikoje, mažmenoje, gamyboje. Kartu su klientu pasiekiame optimalų, įmonei geriausiai tinkamą sprendimą. Nustatome konkretų, išmatuojamą  pertvarkos tikslą, dažnai dalyvaujame pokyčių įgyvendinime.
Gerai suvokdami verslo vykdymo ir organizavimo subtilumus bei  verslo valdymo informacinių sistemų ypatumus, klientams pateikiame rekomendacijas, kaip išnaudojant esamas sistemas ar, reikalui esant, diegiant naujas verslo valdymo sistemas įgyvendinti ir automatizuoti verslo procesų pokyčius.
Paprastai yra daugiau nei vienas tiekėjas ir daugiau nei vienas galimas sprendimas. Išsirinkti tinkamiausią yra ne pats lengviausias uždavinys. Remdamiesi savo patirtimi, mes galime parinkti sprendimą ar sprendimus (kartais tai gali būti kelios atskiros specializuotos sistemos), kuris optimaliausiai atitiks verslo poreikius.
Mes padėsime užmegzti kontaktus su programinių sprendimų tiekėjais, gauti jų pasiūlymus, profesionaliai juos įvertinsime, dalyvausime susitikimuose ir pateiksime nešališką, objektyvią nuomonę apie visus galimus variantus.